LeczeniewEuropie.pl & LeczeniewPolsce.pl
"Najlepszy kierunek do Zdrowia - Wszyscy Specjaliści w jednym miejscu"


Z przyjemnością udostępniamy Państwu wielojęzyczny serwis internetowy LeczeniewEuropie.pl, w którym znajdziecie Państwo placówki medyczne, specjalistów oraz usługi medyczne dostępne w państwach europejskich. W naszym portalu możecie Państwo znaleźć między innymi: szpitale, gabinety lekarskie, apteki, ośrodki dializoterapii, hospicja, gabinety dietetyczne, ośrodki rehabilitacji, centra diagnostyki medycznej, ośrodki opieki długoterminowej i dla osób starszych, sanatoria, psychologów, placówki zajmujące się leczeniem uzależnień, salony optyczne, sklepy: medyczne, zielarskie, ze zdrową żywnością i sprzętem ortopedycznym, a także logopedów, ośrodki medycyny pracy i medycyny podróży, sanatoria i uzdrowiska, szkoły rodzenia i transport medyczny.

Korzystanie z naszego serwisu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji ze strony Pacjenta/Użytkownika.

Wszystkie placówki medyczne oraz specjaliści prezentowani na naszych stronach posiadają ten sam wzór prezentacji/wizytówki, w które znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji pomocnych w wyborze właściwego miejsca leczenia, odpowiadającego Państwa potrzebom i wymaganiom.

Przed pierwszym skorzystaniem z naszego serwisie zachęcamy do zapoznania się z naszym "Regulaminem" oraz "Polityką Prywatności", która zawiera także szczegółowe informacje dotyczące plików cookies tzw. "ciasteczek".

Jeśli macie Państwo uwagi do informacji zamieszczonych na naszych stronach lub chcielibyście zarekomendować specjalistę lub placówkę medyczną, która powinna znaleźć się w naszym serwisie - prosimy o przesłanie Nam wiadomości na adres: marketing@globalhealth.com.pl.
 
Dziękujemy za wizytę i zapraszamy do ponownych odwiedzin - Zespół Global Health

EUROPEJSKA INFORMACJA MEDYCZNA. Usługi zdrowotne, specjaliści, firmy i placówki medyczne dostępne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej.