select language
Polski English Français Deutsch Русский Nederlands Čeština Dansk Slovenčina Magyar Italiano Suomi Español Lietuvių Latviešu Norsk Português Svenska Български Hrvatski Ελληνικά עברית Íslenska Slovenščina Українська Türkçe Arabski Eesti Romana


Z przyjemnością udostępniamy Państwu wyjątkowy projekt internetowy – wielojęzyczną bazę placówek, specjalistów oraz usług medycznych dostępnych w państwach europejskich.


W naszej bazie znajdą Państwo rzetelną i sprawdzoną informację o opiece zdrowotnej dostępnej w danym kraju lub za granicą. Korzystanie z naszego portalu jest bezpłatne i nie wymaga żadnej rejestracji ze strony pacjenta. Nasz portal jest dostępny na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i telefonie komórkowym. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu znaleźć pomoc medyczną zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Jest to szczególnie istotne, gdy podróżujecie Państwo za granicę na przykład w celach turystycznych lub zawodowych.


Wszystkie placówki i podmioty widniejące w naszym portalu posiadają ten sam system prezentacji/wizytówki, bez względu na formę prowadzonej działalności medycznej. Dzięki temu korzystanie z serwisu jest proste i intuicyjne, a prezentowane informacje są jednolite pod względem grafiki i funkcjonalności. W prezentacji/wizytówce każdej placówki zamieszczonej w naszym serwisie możecie Państwo znaleźć wiele przydatnych informacji pomocnych w wyborze właściwego miejsca leczenia, odpowiadającego Państwa potrzebom i wymaganiom.


W naszym portalu możecie Państwo znaleźć między innymi: szpitale, gabinety lekarskie, apteki, hospicja, sklepy medyczne, ośrodki rehabilitacji, centra diagnostyki medycznej, ośrodki opieki dla osób starszych, sanatoria, pomoc psychologiczną, placówki zajmujące się leczeniem uzależnień, czy salony optyczne i wiele innych. Wszyscy pracownicy naszej firmy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony zdrowia oraz rozwiązań informatycznych, co gwarantuje dostarczanie Państwu rzetelnej informacji o krajowym i zagranicznym rynku usług medycznych.


Przed pierwszym skorzystaniem z naszego portalu zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem. Wszystkie placówki medyczne zainteresowane zamieszczeniem w naszym portalu zapraszamy od odwiedzenia zakładki „Dla Placówek Medycznych”. Jeśli macie Państwo uwagi do informacji zamieszczonych w naszym portalu lub chcielibyście zarekomendować placówkę medyczną, która powinna znaleźć się w naszej bazie - prosimy o przekazanie wiadomości i sugestii na adres: marketing@globalhealth.com.pl.

 


Dziękujemy za wizytę i zapraszamy do ponownych odwiedzin - Zespół Global Health

Copyrights © 2017-2018 by Global Health: leczeniewpolsce.pl, leczenieweuropie.pl, diagnostykamedyczna.com.pl, stacjedializ.pl, hivaids.pl Created by: Soul Vision & GraphicsDesign.pl